• חדש
מטוסי יום הולדת שמח. מסיבת אספקה קישוטים להגדיר חיל האוויר עליונית עוגת אווירון הקאפקייקס טופר מגניב המטוס תלוי מערבולת זרמי טייס יום הולדת באנר עבור הילד נוער יום ?

מטוסי יום הולדת שמח. מסיבת אספקה קישוטים להגדיר חיל האוויר עליונית עוגת אווירון הקאפקייקס טופר מגניב המטוס תלוי מערבולת זרמי

ILS 32.98

זמינות
זמין להזמנה

הלוחם יום הולדת קישוט סט הכולל 12 חתיכות מערבולות סרטים ,יום הולדת שמח,באנר, עוגה טופר , שש חתיכות של מטוסים תליות,עשר חתיכות עוגה טופר .השילוב המושלם יכול לעזור לך ליצור את נפלאות מטוס המסיבה.הבחירה הטובה ביותר עבור מסיבת יום הולדת קישוטים עבור חייל או ילד אוויר מאוורר .יפה דפוס ליצור הפתעה .ו באנר ותליון pre-assembled,קל לשימוש ,מוטיבים של באנר. עליונית עוגת אקו אחד את השני.הוא עשוי נייר, כולל נייר חתיכות נייר מקלות, אשר בטוחים וידידותיים לסביבה.אנו משתמשים חזקה ובטוחה אורז כדי להבטיח כי אנחנו לא יינזק במהלך ההובלה.היה סמוך ובטוח לקנות, צעד לתוך המטוס העולם עם הילד שלך.אם אתה אוהב את המוצר הזה, להצטרף עגלת הקניות.אני מאמין שאתה תהיה מרוצה עם הסחורה.אנו מספקים באיכות גבוהה, לאחר שירות ומכירות.אם יש לך שאלות, צור קשר ותודה לכם שבאתם.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות