• חדש
25MM מינק הריסים המלאכותיים 3D מינק ריסים 3 סגנונות ריסים מלאכותיים פלאפי נפח רב 25mm מינק ריסים דרמטי Lethot מלקות (ZFA56)

25MM מינק הריסים המלאכותיים 3D מינק ריסים 3 סגנונות ריסים מלאכותיים פלאפי נפח רב 25mm מינק ריסים דרמטי Lethot מלקות (ZFA56)

ILS 11.93

זמינות
זמין להזמנה

[מעולה] חומר 4 זוגות טבעי זמן ריסים מלאכותיים 25mm 5d מינק הריסים.שלנו 25mm מינק הריסים עשויים ביותר של חומרים שהם יותר רכות וטבעיות יותר אמיתי מינק שיער.לא מינק מלקות. [22-25 מ "מ מלקות] 22-25 מ" מ טבעי ריסים מלאכותיים הם מושלמים על הבמה, מצלמה, מסיבה, מועדון, את הרגעים האלה, מי צריך לסמן אחד של האישיות.יש לנו ייעודי R&D צוות העיצוב כדי לעצב את הדגם הזה במחיר נמוך יותר מאשר מינק מלקות, אבל ללבוש ריסים מלאכותיים זה יותר טבעי, רך, נוח ורך יותר מינק ריסים. 【קל ונוח מינק מלקות】 : את 25mm lash הוא סופר רך , קל, נוח, טבעי אבל זוהר מחפש יעשה את כל העיניים עליך.נפח גבוה פלאפי 3 D 5 D מינק מלקות, בתהליך מיוחד מאובטח שלה לטווח ארוך עקמומיות.עבודת יד מינק מלקות.מה אנחנו יחד עם אחד pack 4 החם ביותר מכירה 25mm מלקות במפעל שלנו. [עמיד מלקות] ניתן לעשות שימוש חוזר 12+ פעמים אם טיפול כמו שצריך.כל עוד אתה לא מרוצה עם המוצרים שלנו, אנו מברכים אותך להחליף אותם בכל עת.אנו בענווה תקשיב להצעות שלך לבצע שיפורים בזמן. [22-25 מ "מ מלקות] 22-25 מ" מ טבעי ריסים מלאכותיים הם מושלמים על הבמה, מצלמה, מסיבה, מועדון, את הרגעים האלה, מי צריך לסמן אחד של האישיות.יש לנו ייעודי R&D צוות העיצוב כדי לעצב את הדגם הזה במחיר נמוך יותר מאשר מינק מלקות, אבל ללבוש ריסים מלאכותיים זה יותר טבעי, רך, נוח ורך יותר מינק ריסים.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות