• חדש
N/A/A הלבנת שיניים רצועות, מקצועי הלבנת שיניים, מאוד יעיל טיפול אוראלי בשביל להסיר כתמי קפה, תה כתמים, כתמי יין.

N/A/A הלבנת שיניים רצועות, מקצועי הלבנת שיניים, מאוד יעיל טיפול אוראלי בשביל להסיר כתמי קפה, תה כתמים, כתמי יין.

ILS 29.98

זמינות
זמין להזמנה

שיניים מלבין שלנו הלבנת שיניים הערכה מכילה רק במרכיבים בטוח, אשר ניתן בעדינות להסיר את תוצאות יומית של קפה, תה, יין, מיץ צריכת עישון.הלבנת מדבקות : זה לוקח פחות מ-30 דקות ביום כדי להפוך את החיוך שלך מקסים!שימוש קבוע של שן הלבנת רצועות יכול לעזור לשמור על השיניים הלבנות במשך זמן רב.קל לשימוש : המבצע להשתמש הוא פשוט ונוח, רק צריך הלבנת מקל על השיניים שלך, פעולה זו מספיק, אתה יכול לעשות כל דבר בזמן ההמתנה זמן.לחייך כל יום : השיניים שלנו מקלות עשירים ונענע טעם לשמור על נשימה רעננה!עכשיו תן לעצמך חיוך לבן יותר ועם חיוך רחב יותר עם המשפחה והחברים!.עדין רצועות : הנוסחה עדין ובטוח על אמייל השן, אתה יכול להשתמש בו כל יום, כל התהליך הוא ללא כאב, לא גורם לשום רגישות השיניים.מפרט : תיבה/7pcs One קופסה/14pcs Notice : 1 עקב תצוגה שונים, תאורה אפקטים, הצבע בפועל עשוי להיות שונה מעט מן הצבע שמוצג בתמונה.תודה!2את אפקט של מוצר זה משתנה מאדם לאדם.אם יש לך רגיש תגובה, בבקשה להפסיק את השימוש בזמן.מפרט : תיבה/7pcs One קופסה/14pcs Packing גודל : 11.8*6.8*1 סנטימטר/4.6*2.6*0.3 in Weight : 19 גרם/40g Approximate אריזה משקל : 25g/50g Package תוכן : משחת שיניים*1 קופסה.

המפרט

A box/7pcs :
One box/14pcs :
Notice:
1 Due to the different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the color shown in the picture. Thanks! :
2The effect of this product varies from person to person. If you have a sensitive reaction, please stop using it in time. :
Specification:
A box/7pcs :
One box/14pcs :
Packing size:
11.8*6.8*1cm/4.6*2.6*0.3in
Weight:
19g/40g
Approximate packaging weight:
25g/50g
Package content:
Tooth paste*1 box :

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות