• חדש
USB מתאם מצלמה עבור ipad, ה-USB נקבה מתאם OTG, iPhone מתאם USB תואם iPhone/iPad, Plug and Play תמיכה המצלמה U דיסק,כרטיס קורא,מקלדת,עכבר,כונן פלאש USB-תמיכה iOS 15.

USB מתאם מצלמה עבור ipad, ה-USB נקבה מתאם OTG, iPhone מתאם USB תואם iPhone/iPad, Plug and Play תמיכה המצלמה U דיסק,כרטיס קורא,מקלדת,עכבר,כונן

ILS 23.98

זמינות
זמין להזמנה

עוזר טוב במשרד(להתחבר עם עכבר ומקלדת, קל לשלוט, להקליד ולערוך קבצים)2. עבור חובבי וידאו(לצפות בסרטים מ בכונן usb flash שלך,לגמרי פותר את הבעיה של הזיכרון deficency)3. [מה שאתה מקבל.עם מצלמת usb מתאם, אתה יכול ישירות לחבר למחשב מקלדת או עכבר לתוך האייפד, לשפר את מהירות ההקלדה ופריון.תואם עם i Phone 13mini/13/13 Pro/13 Pro מקס/12 מיני/12/12 Pro/12 Pro מקס/11/11 Pro/11 Pro מקס/SE/X/XS/XS מקס/XR/8/8 פלוס/7/7 בתוספת/6/6 פלוס/i Pad/i Pod.אל תדאג חשמל של הטלפון שלך יותר. הפעל את iphone או ipad ו חבר את המתאם.בהחלט יתרון עבור תיירים או צלמים להעתיק תמונות/קטעי וידאו מתוך המצלמה בזמן קצר!.4 מבוא במתאם זה עבור iphone תומך רק בכיוון אחד.)כיצד להשתמש : 1.זה usb מתאם מצלמה יפתיעו אותך. עבור חובבי המשחק(לחבר את מצלמת usb מתאם את בקר המשחק כדי לתת לך יותר את חוויית משחק)4. [לחייב את i Phone ו-i Pad]זה USB מתאם מצלמה עם יציאת טעינה מוסיף i Phone יציאת טעינה טעינה,להציג תמונות או קטעי וידאו יכולים להיות מופעלים באותו הזמן.] המוצר שלנו מובטח, אנחנו מבטיחים 30 ימים אין סיבה כסף בחזרה להבטיח, 18 חודשים החלפת האחריות, במקרה של בעיה, אל תהססו לפנות אלינו, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם. [הגבר את יעילות המשרד]iphone מתאם USB קל ועמיד, קצר בכבלים, ביצועים טובים יותר. שידור SD/TF את ה-i Phone/i Pad - i OS בלבד 13 ומאוחר יותר תומך דו-כיווני שידור(העברה לא רק תמונות וקטעי וידאו, אבל גםWord, Excel, ו-PDF, וכו'. ודא שהכבל מחובר היטב המצלמה שלך ואת המתאם. Ipad שלך או iphone יהיה פתח את האפליקציה 'תמונות' באופן אוטומטי 3-7 שניות לאחר חיבור מתאם זה, ואז אתה יכול לבחור את תמונות או קטעי וידאו שאתה רוצה לייבא.[ Plug and Play]ה USB-מתאם המצלמה אינה דורשת יישום, ואין צריך כדי להסיר את כרטיס הזיכרון של המצלמה.עבור i OS 13 ומעלה, אתה יכול לייבא ולייצא העברת תמונות, וידאו, MP3, Excel, Word, PPT, PDF קבצים על ידי פתיחת 'קבצים' האפליקציה.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות