• חדש
Tingting1992 מיני שדכן חשמלי מהדק נייר מכתבים שולחן עבודה אוטומטי מהדק נייר בבית הספר, מהדק משרדי מכשירי כתיבה מתאים לשימוש ביתי משרדי אביזרים למשרד השדכן.

Tingting1992 מיני שדכן חשמלי מהדק נייר מכתבים שולחן עבודה אוטומטי מהדק נייר בבית הספר, מהדק משרדי מכשירי כתיבה מתאים לשימוש

ILS 145.20

זמינות
זמין להזמנה

אחד-אצבע לחץ על מהדק, קל מחייב,ללא מאמץ; אחד-אצבע לחץ, קל מחייב, שני מחייב התאמת שיטות, לחץ על הלחצן התחתון, אתה יכול באופן חופשי לשנות את זמני או קבוע מחייב. 1. קטן, נייד : מראה מעודן, נוח, אחיזת קטן המראה, קל לנשיאה. 2. שתי אספקת חשמל מצבים, סוללה, USB. 3. חומר : ABS. 4. מתאים מאוד למשרד פקידים, מורים, תלמידים, עקרות בית, אבל גם מתנה אידיאלית לחברים.חזק לנשוך בכוח נייר, ולתת המחט יכול להיות חלק ומתוח, לא נייר jam Product שם : Stapler Product חומר : ABSApplicable תרחישים : סלון, משרד, school Quickly : 1. המוצר התמונות לא כולל מוצרים שאינם מוצרים.2. נא לאשר את הגודל וצבע לפני הרכישה.3. באופן ידני למדוד את הגודל, אולי יש כמה טעויות קטנות, עיין המוצר בפועל, תודה!4. כי האור הוא שונה מכל זווית הירי או את האור מתחת המסך, ייתכנו קלה סטייה כרומטית, בבקשה להבין.5. אם אתה מוצא את כל בעיות עם המוצרים שלנו, אנא אל תהסס לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני, אנו לפתור בעיות אלה מוקדם ככל האפשר.7. אם אתה אוהב את המוצרים שלנו, אנא הזמנה!אתה יכול גם לבחור השני המוצרים האהובים עליך.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות