• חדש
miniwell כוח המשיכה מים מסנן קש האולטרה תכליתי מטייל מסנן מים אביזרים אופציונליים. TUV מוכח ערכת חירום הוריקן סערה אספקה. (מסנן מים עם מאגר מים)

miniwell כוח המשיכה מים מסנן קש האולטרה תכליתי מטייל מסנן מים אביזרים אופציונליים. TUV מוכח ערכת חירום הוריקן סערה אספקה.

ILS 73.42

זמינות
זמין להזמנה

להקים, לתלות אותו על העץ. אפשר להשתמש במים מסוננים מהמערכת עצמה שטיפה סינון?.כל מערכת הסינון יכול להיות מחובר מוטבע.המים שלפוחית השתן עבר את פנאומטיים לחץ הבדיקה.במילים אחרות, Miniwell L630 ממשיך מינרלים מן הטבע מים מתוקים מקורות מים מסוננים.1 מיקרון סינון קרום כמו מסנן מדיה, אולטרה-לחץ נמוך ממברנות להבטיח זרימה מהירה בקצב.אם מים גולמיים מלוטשים, לחכות משקעים כדי להסדיר עד מים נראה נקי ואז לסנן את המים מעל המשקע. Miniwell נייד מסנן מים 2.BACKFLUSHING בקלות - מסנן מים תוחלת החיים יכולה להיות מורחבת על ידי מים נקיים שטיפה.1 מיקרון קרום.Miniwell L630 סינון גודל נקבובית על קרום הוא 0.מלוכלך מאגר מים( 3000ml) 3.הגדרת כוח המשיכה מים מבוססי מערכת סינון בקלות עם כף יד גודל מסנן מים ו-3 ליטר המאגר.כאשר אתה מרגיש את קצב הזרימה מואט, שנכנס יכול לשפר את קצב הזרימה. כמה פעמים אני צריך לעשות כדי שנכנס למערכת.אין מים זורמים מתוך מסנן מים למרות שנכנס המסנן כמה פעמים.הנושאים שעל מסנן שני הצדדים.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות