• חדש
15 חינוכי פוסטרים לילדים אלפבית תרשים מספרי צבעים לנו מפות הכסף חודשים עונות צורות מזג האוויר ימים שבועות הרך מתחנכים בבית בגן הילדים 1 10 100 ABC קיר בעיצוב (11x17 ב)

15 חינוכי פוסטרים לילדים אלפבית תרשים מספרי צבעים לנו מפות הכסף חודשים עונות צורות מזג האוויר ימים שבועות הרך מתחנכים בבית

ILS 14.98

זמינות
זמין להזמנה

【15 הקיר פוסטרים】 : אותיות, צורות, U. S. כסף, U. S. המפה, הצבעים, המספרים 1-100, המספרים 1-10, ימי השבוע, חודשי השנה, הפכים, חיבור, חיסור, הזמן, עונות השנה ומזג האוויר.קיט הוא הכלי הטוב ביותר עבור ילדים ללמוד את בסיסי, אבל את הדברים החשובים ביותר שלהם מהילדות המוקדמת.מושלם עבור פעוטות, ילדים בגיל הרך, תלמידי בית, מעון היום וגן הילדים בכיתה אספקה. 【מבריק לכה לסיים】 : צד כפול מכוסה באיכות גבוהה PET כדי להפוך את הכרזות מבריק, עמיד למים, לקרוע עמידים לשימוש חוזר.הפוסטרים הם יבשים ניתן למחיקה עם מים המבוסס על סמנים; אז אתה יכול לכתוב הערות הילדים להבנה טובה יותר. 【מענג צבעים】 : מעוצב עם צבעים בהירים וחיים יכול בקלות לתפוס את הפעוט של תשומת לב וסקרנות. 【בונוס 80 נקודות דבק】 : אנחנו כוללים גם 80 נקודות דבק לנוחיותך כדי לתלות על הקיר. 【שטוח ארוז משלוח】 : כל המפרסם הוא בנפרד שטוח ארוז; לכן, אתה יכול לתלות על הקיר מיד לאחר שקיבלת אותם.כל גודל הוא כ. 11 x 17 אינץ'.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות