• חדש
DUzhen רכב אוטומטי אוניברסלי בלוח המחוונים ABS הטלפון הר מחזיק עבור iPhone, Galaxy, Huawei, Xiaomi, סוני, LG, HTC, Google ועוד טלפונים חכמים(שחור) אביזרים (צבע : Color1)

DUzhen רכב אוטומטי אוניברסלי בלוח המחוונים ABS הטלפון הר מחזיק עבור iPhone, Galaxy, Huawei, Xiaomi, סוני, LG, HTC, Google

ILS 29.98

זמינות
זמין להזמנה

1. אלחוטית טעינה מהירה, מיידית טעינה, זיהוי חכם. 2. תפעול נוח, קל לזהות את המקום, עיצוב קומפקטי, לא לפגוע במכונית שלך. 3. קבוע בסיס יציב, מתוחכם ומעודן עיצוב לא לחסום את הראייה של הנהג, נהיגה בטוחה. 4. אין נזק לשקע האוויר, מה שהופך את הרכב שלך יותר יפה. 5. מותג חדש, איכות גבוהה, מסוגנן ויפה יכול לשמש כל הטלפונים הניידים.פשוט ומסוגנן, להפוך את החיים יותר יפים, אתה יכול להתייחס הבאים לקנות.1. מבנה פשוט וקל להתקנה.שחור דאש מחצלת עם מקל בסיס עיצוב, אבטחה, ביציבות.גם בחירה טובה, כמו לעמוד על צפייה בטלוויזיה בבית 2. 2 הזוויות 1 רכב הר עיצוב : מחזיק טלפון חתיכת גומי עם 2 הוק עיצוב מאובטח להחזיק את המכשיר מזוויות שונות.הוק הולדר יכול להחזיק התקן של עובי 3. קל לניקוי : סיליקון ג ' ל חומר משטח חזק, הכולל חומר ABS כדי להגן על הטלפון שלך בזמן using4. באיכות הגבוהה ביותר עובי ג ' ל פד.כמו עם כל מוצר ג ' ל, להימנע קיצוני חם תנאים.לנקות את הג ' ל ישירות עם מים 5. אתה יכול לאתר את הטלפון בצורה אופקית או vertically6. לא מגנטי, ללא דבק או דבק דרוש : זה יכול להיות ישירות לדבוק לוח מחוונים של מכוניות, משאיות, ג ' יפ etc Convenient ומעשי, מביא לך חיים שונים חווים.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות