• חדש
Woolves כיכר זוחל השטיח, מותק הילדים לשחק מזרן תינוק זוחל השטיח משטח הרצפה שטיח לשחק מזרן רך מחצלות שלובים קומה התינוק פאזל עבור קישוט חדר, 30 × 30 × 1 סנטימטר יצירת המופת ה?

Woolves כיכר זוחל השטיח, מותק הילדים לשחק מזרן תינוק זוחל השטיח משטח הרצפה שטיח לשחק מזרן רך מחצלות שלובים קומה התינוק פאזל

ILS 20.25

זמינות
זמין להזמנה

★המוצר החומר : חומר מצוין, הוצג על ידי אישור בטיחות, בחירת חומרים, high-end אווה חלקיקים להבטיח בטיחות. ★חתיכה אחת גודל : 30 * 30 * 1 סנטימטר/11.81*11.81*0.39 ב.חתיכה אחת באזור : 0.09 מטרים רבועים. ★תכונות : את חומר רך שהופך את זה אחד ניתן באופן יעיל למנוע את הדור של רעש, באותו זמן, יש לו את הפונקציה של בידוד חום לחות והגנה. ★כיכר זוחל השטיח : שטיח יכול גם להגן על התינוק מפני הקור כאשר התינוק זוחל. ★קל שחבור : המזרן כולל את אחסון נוח וקל שחבור.עשוי חומר מצוין, הוצג על ידי אישור בטיחות, בחירת חומרים, high-end אווה חלקיקים להבטיח בטיחות.את חומר רך שהופך את זה אחד ניתן באופן יעיל למנוע את הדור של רעש, באותו זמן, יש לו את הפונקציה של בידוד חום לחות והגנה.המשטח יכול גם להגן על התינוק מפני הקור כאשר התינוק זוחל.המזרן כולל את אחסון נוח וקל שחבור.מפרט מוצר : חומר : קצף EVA לחצות pattern Single פיסת שטח : 0.09 כיכר meters Single חתיכת גודל : 30 * 30 * 1 סנטימטר/11.81*11.81*0.39 in Packing הרשימה : 1 * כיכר זוחל השטיח.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות