• חדש
Rustout מיידי מסיר תרסיס רב תכליתי לרכב תחזוקה ניקוי Derusting, ספריי חלודה להסרת סוכן בהיר רצועת מתכת עבור רכב המפרט את המטבח בבית כלי ניקוי 30מ ל (2Pcs)

Rustout מיידי מסיר תרסיס רב תכליתי לרכב תחזוקה ניקוי Derusting, ספריי חלודה להסרת סוכן בהיר רצועת מתכת עבור רכב המפרט את המטבח

ILS 10.86

זמינות
זמין להזמנה

【למנוע חלודה】 : להסיר-tomization, חלודה, חלקיקים על פני המתכת.מתאים כרום, מגנזיום, אלומיניום, נירוסטה מנורות ושאר משטחי מתכת כדי לשחזר את הברק ולמנוע חלודה. 【תגובה מהירה】 : הנוסחה מתחיל לבוא במגע ומתמוסס החמצון זה גורם כתמים.להסיר חלודה וחלודה מיד, יש אפקט פוליש. 【הסביבה מסיר חלודה】 : על בסיס מים מסיר חלודה הוא בטוח לסביבה; זה נועד עבור שימוש בר-קיימא, יכול להפחית את החיכוך והחום במהלך שימוש רגיל ללא גרימת נזק או כתמים.מתאים במיוחד להאריך את חיי השירות של המכונה. 【קל להשתמש】 : ללחוץ באופן שווה לפני השימוש.תרסיס חומר סיכה על פני השטח.נגבו את פני השטח עד חלודה נעלם. 【רחב להשתמש】 : מתאים ביותר, חומרי מתכת, כולל גלגלי הרכב, משטחי עבודה, מדיחי כלים, תנור, גריל, פלדת כלי שולחן, וכו'., הערה : לא מומלץ להשתמש חפצים הדורשים מאוד משטח מבריק. 1.נהדר עבור חלודה מכלי מתכות, ברזל יצוק, חלקי רכב וכו'. 2.הסר atomization, חמצון, חלודה, חלקיקים מן המתכת פני השטח. 3.מונע חלודה primes מתכת כדי למנוע חלודה ליצור שוב. 4.מוכן לשימוש, מגיע עם מרסס. 5.הסרת חלודה ממשטחי מתכת מבלי לגרום נזק לצבע.

המפרט

Color:
Black
Special Features:
Paint Care
Uses:
Anti-rust lubricant
Capacity:
30ml
Applicable places:
automotive chrome parts, stainless steel products, all kinds of sanitary ware
How to use:
Step1:
Shake evenly before use
Step2:
Clean the dust on the surface of the object with a rag.
Step3:
Spray the product evenly on the surface.
Step4:Wipe it with a soft towel.If necessary, wipe it repeatedly for several times for better effect. :
Packing list:
1/2*Rust Remover Spray :
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow slight differences due to manual measurement. :

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות