• חדש
LUTER 2Pcs התינוק במכונית סימן רעיוני עמיד למים ילדים אזהרת בטיחות התינוק על הלוח לחתום עם כוסות יניקה עבור מכוניות, משאיות, רכב, חלון (6.3×6.3 ב)

LUTER 2Pcs התינוק במכונית סימן רעיוני עמיד למים ילדים אזהרת בטיחות התינוק על הלוח לחתום עם כוסות יניקה עבור מכוניות, משאיות,

ILS 8.98

זמינות
זמין להזמנה

【חבילת תוכן】חבילה כוללת 2 חלקים התינוק ברכב רעיוני סימנים, כל סימן אמצעים 16x16cm/6.3×6.3", גודל מושלם כדי להחיל על כל המכוניות. 【באיכות גבוהה】את התינוק שלנו בתוך מכונית סימן עשויים פוליפרופילן באיכות גבוהה, עמיד למים, עמיד, לא קל לדעוך חופש. 【תוססת עיצוב】את השתקפות סימנים מעוצבים עם קריקטורה תינוק & "תינוק ברכב" & תוססת רקע צהוב, אשר עדיין ברור ממרחק או בלילה. 【קל להתקנה】התינוק סימן אזהרה תכונות יניקה גביע זה מושלם כדי להחיל את החלונות של המכונית, לאפשר לך להחיל מחדש על פי הצרכים שלך. 【בטיחות התינוק לחתום】זה משקף סימנים יכול לשמש כאות אזהרה, כדי להודיע לאנשים כי יש לכם תינוק ברכב, ובכך להפחית מנגלים, מטריד לצפור.מפרט : צבע : צהוב, חומר : פוליפרופילן משקל : 55g גודל המוצר : 16x16cm/6.3×6.3 אינץ גודל חבילה : 12x12x1.5cm פרטי חבילה : 2pcs התינוק ברכב סימנים הערה : עקב מדידה ידנית, גודל ומשקל אולי מסוים שגיאה.בשל ההבדל בין צגים שונים, יכול להיות קצת הבדל צבע קיים.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות