• חדש
אנטי-חלודה חלודה מסיר Derusting ספריי הרכב תחזוקת כלי ניקוי 30מ ל,מיידי מסיר חלודה תרסיס,תחזוקת רכב ניקוי חלודה Dissolver, עבור תיקון המכונית,המכונית המפרט,ניקוי,מתכת תיקון (1 ?

אנטי-חלודה חלודה מסיר Derusting ספריי הרכב תחזוקת כלי ניקוי 30מ ל,מיידי מסיר חלודה תרסיס,תחזוקת רכב ניקוי חלודה Dissolver,

ILS 7.86

זמינות
זמין להזמנה

✨【מהיר מסיר חלודה】הנוסחה מתחיל לעבוד על קשר, המסת חמצון זה גורם כתמים.באופן מיידי להסיר חלודה, כתמי חלודה.נהדר עבור ניקוי כתמים שנגרמו על ידי חומרה מתכת, אגוזים, ברגים, השני ברזל ואביזרים.הסרת חלודה ממשטחי מתכת מבלי לגרום נזק לצבע. ✨【מיידית לפזר קשה חלודה】בקלות להסיר הקשה ביותר חלודה על מתכת, משטחי כרום ב-3 דקות!Longlasting הגנה,למנוע חלודה, ראש מתכת כדי למנוע חלודה יוצרים. ✨【הגנה על הסביבה ועל הסרת חלודה】על בסיס מים descaling הסוכן הוא בטוח לסביבה; זה מתכלה.הוא בטוח, קל ביותר להסיר כתמי חלודה וכתמים, והוא יכול לשמש על כל משטח כמעט. ✨【מונע חמצון 2. תרסיס חומר סיכה על פני השטח; 3. את החלודה להסרת האזור צריך להיות שייף עם נייר זכוכית לפני ריסוס חומר סיכה; 4. את מחוררת חור משתמש מרכזי זרבובית, ואת זרבובית התרסיס משמש שטח גדול.קיבולת : 30מ " ל חבילה כללה : 1/2* מסיר חלודה.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות