• חדש
6-מדף מדפים יחידת אחסון ,מתכת כבדה חובת ארגונית מדף תיל עם פילוס רגל , פלדת אל הצד ווים עבור חדר מטבח, מוסך 750Lbs קיבולת (כסף)

6-מדף מדפים יחידת אחסון ,מתכת כבדה חובת ארגונית מדף תיל עם פילוס רגל , פלדת אל הצד ווים עבור חדר מטבח, מוסך 750Lbs קיבולת

ILS 95.97

זמינות
זמין להזמנה

התכנית מתחילה במועד הרכישה.המוצר נזקים מתאונות, כתמים, קרעים, ודמעות מכוסים מהיום הראשון.המוצר תקלות ותקלות מכוסים לאחר אחריות היצרן.אין עלויות נוספות תיקונים - חלקים, עבודה, ומשלוח כלולים.קל טוען תהליך להגיש תביעה בכל עת 24/7 באמצעות אפליקציה לנייד, באופן מקוון או בטלפון.לבטל בכל עת, החזר כספי מלא תוך 30 הימים הראשונים.ניתן להעברה עם מתנות. . 【קל להרכבה】 מבוא קל להתקין, אין הרכבה צורך בכלי מתכת אחסון מתלה את הגובה של כל שכבה יכול להיות מותאם ב-1 אינץ מרווחים עם החלקה שרוולים .מתכוונן רגל יכול בהחלט מתאים קרקע לא אחידה.עם חיית המחמד אנטי להחליק רפידות כדי למנוע ממנו להחליק או לשרוט משטחים. 【STACKABLE ועיצוב תוספת ווים】 - מסחרית של 6-Shlef יחידת מדפים יכול נפרדת, כמו שני 3-Tier יחידות.הפולנים כפול חריצים מעת לעת כדי לעזור לך לוודא שאתה מקבל את כל קטעי באותו גובה .אחסון המדף מגיע עם 6 תוספת ווים, אשר נוח לתליית בישול כפות, יובש מגבות או קטנים אחרים כלים.גם עם גדר ביטחון עיצוב, להימנע סחורות הזזה על הקרקע. 【מאוד אמין & חסון 】 : עשוי פלדה כבד, והוא לוקח את הטופס של "קורי עכביש", זה מצוין התנגדות חלודה וקורוזיה התנגדות.כל מדף יכול להכיל עד 125 ק "ג, סה" כ סטטי מקס עומס משקל 750lbs (מופץ באופן שווה) , כוח חסון. 【גדולה שטח אחסון】מתכוונן חוט מדפים בגודל מושלם(62.99" H X 11.42" W X 21.26"ל) הופך אותו מתאים יותר צר חלל החדר או הפינה חנות סדקית, כלי עבודה, ספרים, מכשירי חשמל ביתיים, ועוד דברים. 【עמיד מדף יחידת מדפים】 : מדף מיוחד מצופה על הגנה מפני מים, חלודה או קורוזיה, מה שהופך אותו קל לניקוי.אין שום בעיה למקם את יחידת מדפים במטבח או בחדר האמבטיה.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות