• חדש
36 יח ' 3D צבעונית קריסטל פרפר מדבקות קיר עם דבק אמנות מדבקות סאטן נייר פרפרים מותק הילדים השינה בבית DIY עיצוב נשלף מדבקה (צבעוני 2)

36 יח ' 3D צבעונית קריסטל פרפר מדבקות קיר עם דבק אמנות מדבקות סאטן נייר פרפרים מותק הילדים השינה בבית DIY עיצוב נשלף מדבקה

ILS 8.23

זמינות
זמין להזמנה

1,גודל : סה " כ 36pcs פרפרים בקבוצה אחת, 3*2 על 10pcs, 2.4*1.6 ב על 12pccs, 2*1.4 ב) על 14pcs. 2,קל מקל : חלות יבש, נקי, משטחים חלקים; לנקות את המקום שאתה רוצה לדחוף את הפרפר, ואז לקלף את הנייר על הפרפר, להדביק אותם, ולוודא את הכנפיים שלהם להרים. 3,טוב קישוט גאדג 'טים : הם יכולים להיות מיושמים תפאורה נושא המסיבה, פרפר מוזיאון קישוט, חדר ילדים, מסיבות גן, צילום רקע, חג, חתונה, יום הולדת, וכו'. 4,להשתמש במשך זמן רב : עשוי מחומר PVC, עמיד, נגד אבק, נוח לך לנקות אשר יכול להפוך את הפרפר האחרון עוד. 5,100% כסף בחזרה להבטיח מבוא כאשר אתה מזמין שלנו 3 D פרפר מדבקות קיר היום, אתה מוגן על ידי 60 יום, לא-שאלות כסף בחזרה להבטיח.לגמרי ללא סיכון, למה לא לתת לו לנסות. ו 1,גודל : סה " כ 36pcs פרפרים בקבוצה אחת, 3*2 על 10pcs, 2.4*1.6 ב על 12pccs, 2*1.4 ב) על 14pcs. ו 2,קל מקל : חלות יבש, נקי, משטחים חלקים; לנקות את המקום שאתה רוצה לדחוף את הפרפר, ואז לקלף את הנייר על הפרפר, להדביק אותם, ולוודא את הכנפיים שלהם להרים. ידי 3,טוב קישוט גאדג 'טים : הם יכולים להיות מיושמים תפאורה נושא המסיבה, פרפר מוזיאון קישוט, חדר ילדים, מסיבות גן, צילום רקע, חג, חתונה, יום הולדת, וכו'. ו 4,להשתמש במשך זמן רב : פרפר מדבקות קיר עשוי מחומר PVC, עמיד, נגד אבק, נוח לך לנקות אשר יכול להפוך את הפרפר האחרון עוד. ו 5,100% כסף בחזרה להבטיח מבוא כאשר אתה מזמין שלנו 3 D פרפר מדבקות קיר היום, אתה מוגן על ידי 60 יום, לא-שאלות כסף בחזרה להבטיח.לגמרי ללא סיכון, למה לא לתת לו לנסות.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות