• חדש
ifundom קישוטי חג המולד 3pcs חג המולד סימולציה אפל יצירתי אפל נר סימולציה מתנה עיצוב בחורה אישה (בגודל בינוני, 7x7x5. 5 סנטימטרים)

ifundom קישוטי חג המולד 3pcs חג המולד סימולציה אפל יצירתי אפל נר סימולציה מתנה עיצוב בחורה אישה (בגודל בינוני, 7x7x5. 5 סנטימטרים)

ILS 33.45

זמינות
זמין להזמנה

ייחודי זה קישוט מושלם עבור מסיבת חתונה, חג המולד ואירועים אחרים.עשוי חומר premium, פירות נר יצירתי ועדין.קח את הנר חזרה להיות ישירות מואר, לא צריך הליך אחר.לא לשמש נר לספק תאורה, אבל גם כיף ויצירתי קישוט למסיבה כדי חגיגי ואת האווירה הרומנטית.צורת תפוח עיצוב עושה את זה קישוט נהדר עבור ערב חג המולד ואת מסיבת החתונה.תיאור פריט זה מיוצר עם פרמיה חומר עמיד לשימוש.ולא מציאותי העיצוב של אפל עושה את זה נהדר קישוט לחג המולד.זה לא יכול להיות בשימוש כמו נר, אבל גם יצירתית, קישוט לערב חג המולד בשביל פסטיבל אווירה רומנטית.כדי לעזור ליצור רגעים בלתי נשכח בשבילך.התכונה : צבע אדום. חומר : פלסטיק. גודל : כ 7x7x5. 5 ס " מ - עשוי חומר premium, פירות נר יצירתי ועדין.- צורת תפוח עיצוב עושה את זה קישוט נהדר עבור ערב חג המולד ואת מסיבת החתונה.- לא לשמש נר לספק תאורה, אבל גם כיף ויצירתי קישוט למסיבה כדי חגיגי ורומנטי האטמוספירה. ייחודי זה קישוט מושלם עבור מסיבת חתונה, חג המולד ואירועים אחרים.- מתנה טובה עבור החברה שלך. קח את הנר חזרה להיות ישירות מואר, לא צריך הליך אחר החבילה Including3 x קישוט.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות