• חדש
FlywallD תנוחות יוגה קיר מדבקות יוגה חדר המדיטציה הבודהיסטית זן עיצוב ויניל אמנות מדבקות כושר, סטודיו ליוגה נמסטה רישוי.

FlywallD תנוחות יוגה קיר מדבקות יוגה חדר המדיטציה הבודהיסטית זן עיצוב ויניל אמנות מדבקות כושר, סטודיו ליוגה נמסטה רישוי.

ILS 13.48

זמינות
זמין להזמנה

גודל : S-20"WX17"ה. איכות מעולה, חומר ידידותי לסביבה, ויניל מדבקות קיר.קל להשתמש נשלף בקלות.יכול להיות מיושם רק על כל קשה, משטח חלק.כולל הוראות צעד אחר צעד.אנחנו ויניל מדבקות, אנחנו צריכים לקרוע את סרט ההעברה השקוף, לא שקוף מדבקות, אנא בצע את ההוראות ולאט לאט מוריד את סרט ההעברה השקוף, תקבלו את המוצר המושלם! !ויניל באיכות גבוהה הוא עבודת יד, אשר נראה יותר אלגנטי ונוח, בניגוד מודפס אחר מלונות קיר מדבקה.כל מדבקות ידידותי לסביבה, לא רעיל ולא להשאיר שום שאריות דביקות כאשר הוסר כפי שהם באים עם מים מבוססי דבק.עיצוב קל על ידי הוספת מדבקות קיר או ציורי קירות, תקרות, רהיטים, חלונות, דלתות, וכו'., לך ליצור באופן מיידי מסקרנת ואת המראה הייחודי שלך בבית או במשרד.על מדבקות קיר : קל הוראות ההתקנה יהיה כלול עם ההזמנה שלך.מדבקות יכול להיות בשימוש על רוב המשטחים, כולל מרקם חלק (מלבד מגורען/סנדי) רחיץ ועמיד.לא נמוג, נסדקים או מתקלפים נשלף, אבל לא לשימוש חוזר, לא יגרום נזק walls We להשתמש מט ויניל כדי שכל מדבקות נראה בדיוק כמו שהם צבועים על הקיר שלך.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות