• חדש
רייאר עגיל מרימי משקולות, עגילים גב, 2 זוגות של היפואלרגני מתכוונן עגיל מעליות - קל לשימוש עבור צניחת עגילים (כסף, רוז זהב) (פרפר)

רייאר עגיל מרימי משקולות, עגילים גב, 2 זוגות של היפואלרגני מתכוונן עגיל מעליות - קל לשימוש עבור צניחת עגילים (כסף, רוז זהב)

ILS 5.99

זמינות
זמין להזמנה

【לא נפולים עגילים】- אם אתה חושש שיש צניחת ומדולל העגילים שלנו עגיל מרימי משקולות הם הפתרון המושלם לשמור את העגילים שלך במקום לאורך כל היום.אלה עגיל מרימי עבודה פנטסטית כדי לשמור על העגיל יותר מרוכז על האוזן. 【שימוש נוח】 - בקלות לגלוש את העגיל פוסט בדיוק כמו כל עגיל הגב.העגיל יהיה להגדיר באופן מאובטח מבלי למשוך.לענוד את העגילים שתמיד חלם עליו, אבל לא הצליח עד כה בשל אי הנוחות פעם אחת!. 【מתכוונן】 - פשוט להתאים את האטימות של העגיל מרימי לפי הצורך.אתה יכול להשתמש בהם על רוב זוגות של פוסט חזרה סגירת מערכות, בדרך כלל ללא קשר לגודל שלהם. 【היפואלרגני & בטיחות】- 100% היפואלרגנית לעור-בטוח.אלה עגיל הגב הם ידידותיים לסביבה, לא כי יש פריחות או גירויים בעור.כאשר שחוק. 【100% ניסיון רב】- אנו מחויבים לספק ללקוחותינו מוצרים באיכות גבוהה ואת הטוב ביותר לקניות ניסיון.אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, או אינם מרוצים בכל דרך, אנו נספק את הפתרון הטוב ביותר ואת כל הבעיות ייפתרו בתוך 24 שעות.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות