• חדש
Vieli Arte עננים שחורים קיר מדבקות ויניל עיצוב חדר הילדים. דבק ענן מדבקות לילדים. התינוק נורדי nubes קישוט חדר השינה. (שחור)

Vieli Arte עננים שחורים קיר מדבקות ויניל עיצוב חדר הילדים. דבק ענן מדבקות לילדים. התינוק נורדי nubes קישוט חדר השינה. (שחור)

ILS 11.85

זמינות
זמין להזמנה

כולל 4 גליונות של מדבקות קיר; גיליון גודל : 13" x 12" (33x30 ס " מ).כל סט יש 47 עננים.ארבעה עננים שונים.עבור גדלי עיון בבקשה לראות תמונות המוצר.קל להישאר.כל חבר של המשפחה שלך יכול לתקוע אותם!.בטוח על הקירות & נשלף בקלות.עשוי נשלף עצמי דבק pvc חומר.עמיד התנגדות רטיבות.ANTI-GLARE מט שנותן איכות גבוהה המראה.את בוהו עיצוב ויניל מדבקות באהבה עשוי להפוך את החדר שלך לחדר אחד שתמיד חלם עליו.להביא הביתה מערכות אלה של השבט נושאים מדבקות כולל אוהלים, חיות חמודות, הרים, משולשים, לווייתנים, כוכבים, עננים, לבבות, בין היתר.הם הקלה ביותר, המהירה ביותר, ובמחיר סביר ביותר דרך לקשט כל חדר או משטח שטוח.אתה יכול לדחוף את מדבקות על כל משטח חלק כולל קירות, דלתות, חלונות, רהיטים ואפילו מכוניות!רק לוודא משטח חלקה במלואה לנקות לפני החלת את המדבקה.לא להחיל מדבקות גמורים עץ, שטיחים או טקסטיל אחרים כמו סיבים יכול להפוך את דבק יעיל.המדבקות להרכיב בקלות.אתה יכול גם ליצור דפוס לחצות הקיר שלך, או פשוט להשתמש בדמיון שלך כדי ליצור עיצובים משלך באופן חופשי.כיצד להחיל : הסר בזהירות את החומה הראשונה המדבקה מהגיליון, להביא אותו אל הקיר, לאט להחליק את המדבקה מלמעלה למטה תוך כדי לחיצה בו בחוזקה.אם אתה צריך למקם את המדבקה, פשוט לקלף אותו מהקיר מחדש ליישם את זה.תהנו מדבקות במשך שנים רבות.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות