• חדש
RONHAN 8X21 קטן משקפת, חסין מים קומפקטי משקפת למבוגרים, HD אופטיקה משקפות לצפייה בציפורים, אופרה, Trave, כדורגל, מתנה נהדרת עם תיק & רצועה (שחורה)

RONHAN 8X21 קטן משקפת, חסין מים קומפקטי משקפת למבוגרים, HD אופטיקה משקפות לצפייה בציפורים, אופרה, Trave, כדורגל, מתנה נהדרת

ILS 22.48

זמינות
זמין להזמנה

➤【מקצועי קומפקטי משקפת】משקפת תכונה 8x הגדלה, 21mm העדשה המטרה, ו 369ft/1000yds גדולות שדה הראייה, מה שאומר אופרה משחקי ספורט ניתן לצפות מ-100 מטרים משם. 8 X21 משקפת נוח יותר לשימוש, לא תמונה כפולה, ידידותי למתחילים. ➤【תמונה ברורה】RONHAN משקפת מעוצבות ברמה גבוהה BAK-4 פריזמות באופן רב-מצופה(FMC) ירוק עדשות.כאשר אתה משתמש משקפת, אתה יכול לקבל בהירה וברורה של שדה ראייה והכי אותנטי התמונה. ➤【קל משקל ונייד】את משקל המשקפת רק בצורת דקל ואני שוקלת רק 6.21 עוז.מתקפל בגודל מיני משקפת. זה קל להוציא מהכיס שלך או שקית אחסון.נהדר עבור נסיעות, טיולים רגליים, שייט,מחנאות, ופעילויות חוצות אחרות. ➤【עמיד, עמיד למים, אנטי ערפל】 קטן משקפת מוקף איכות גומי טבעי, לא רק עבור יותר ללבוש עמידים, אבל גם הלם-עמידות אנטי להחליק אחיזה.סופר אטימות עושה את זה גם היומי עמיד למים, אנטי ערפל פונקציות. ➤【אמין להבטיח】RONHAN מיני משקפת 90 יום הכסף בחזרה לביצוע חינם חלופי אחריות.אין סיכון!בנוסף, כל כיס משקפת הוא ארוז בתוך התיק מגיע עם רצועה לצוואר, מטלית ניקוי, תיק נשיאה.מתנה נהדרת לחג המולד, יום הולדת.RONHAN 8×21 קטנים משקפת תוכננו במיוחד עבור ילדים/מבוגרים.הממונה אמיתי אופטיקה המערכת מביא יציבה, חזון ברור.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות