• חדש
אולסן מצויד בסגנון חבילה של 3 נכון-מסנן HEPA מסכת מוסיף. מרב חלופיים, על ידי TEXTIMA מגיפה מסננים להכניס, ספינות בחינם באותו יום, תוצרת ארה ב לכל לבקרת מחלות המלצות * ספינות ?

אולסן מצויד בסגנון חבילה של 3 נכון-מסנן HEPA מסכת מוסיף. מרב חלופיים, על ידי TEXTIMA מגיפה מסננים להכניס, ספינות בחינם באותו

ILS 28.48

זמינות
זמין להזמנה

מפרט טכני : נכון מסנני HEPA מוסיף על ידי TEXTIMA * 2-שכבות * 100% כותנה הבטנה * להחלפה.תכונות : 99.97% בסינון * לא פיברגלס * יעיל * ניתן להחליף רפידות מסנן האספקה * חד פעמי.הגנה : רק אמת מסנני HEPA לוכדת עד 99.97% ו-קטן ככל 0.3 מיקרון אשר הוא יותר מרב-13 מסננים חלופות.גודל & שימוש : נכון-מסנן HEPA תחליפים * זה מסננים מתאימים רק מצויד/אולסן בסגנון מסכות : לשני המינים * גברים * נשים בלבד, לא עבור ילדים.משלוח : תוצרת ארה "ב * מסיכת פנים מוסיף במלאי * הספינה באותו יום * הספינה מוירג' יניה, ארה " ב.נכון-מסנן HEPA מוסיף לפנים מסכות בד 100% כותנה-PPe- & מסנן כיס. מרב אלטרנטיבה-תוצרת ארה "ב במלאי במלאי, תוצרת ארה" ב, מוכן למשלוח מידי.זמן משלוח הוא אומדן על ידי .כל HEPA המסננים מיוצרים בארה " ב ועל הוראות שהתקבל על ידי 2 pm EST ארוזים לשלוח USPS באותו יום *** הגנה טובה עשה עם החומרים הטובים ביותר! *** שלנו TEXTIMA בנוי בהתבסס על המלצות CDC, והוא מציע את הטוב המוחלט הגנה כאשר באזורים צפופים.אלה לא ברמה של בית חולים!כל HEPA המסננים מיוצרים בארה " ב ומוכנים למשלוח באותו יום.שלנו PPE מסכות פנים נהדר להגנה מפני אבק, זיהום אוויר, אבקה וחלקיקים אחרים.גודל זה מתאים רק מצויד (אולסן סגנון) למבוגרים מסכות.בנוי לבקרת מחלות המלצות יוניסקס - מידה אחת מתאימה לכולם תוצרת ארה " ב, בנפרד בעבודת יד באהבה על ידי להישאר בבית אמהות.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות