• חדש
אחסון יחידה 4-Tier רב-תכליתית מדף מדף תצוגה מדפי אחסון מדף מדף מושלם עבור במזווה בארון המטבח כביסה ארון הספרים מדף הנעליים מתכת מדף ארגונית (צבע : כחול)

אחסון יחידה 4-Tier רב-תכליתית מדף מדף תצוגה מדפי אחסון מדף מדף מושלם עבור במזווה בארון המטבח כביסה ארון הספרים מדף הנעליים

ILS 266.95

זמינות
זמין להזמנה

את sturdiness יכול להבטיח שזה לא לקרטע אחרי לשים דברים על זה. צבע : כחול, לבן. חומר : מתכת מדף + עץ board3. המטבח : ממוקם במטבח, יחידת מדפים מחזיק ממנו דבר שימורים בכמות גדולה פריטים סירים, מחבתות, מיקסרים, צלחות, קערות. ☆ השירות שלנו : שביעות הרצון שלך היא המטרה של החנות שלנו.שילוב עכשווי נראה טוב עם בנוחות עיצוב מתכוונן, ארבע-יחידת מדף מגדילה את שטח מדף. ☆ בניית פלדה, עמיד, עם גימור כרום; מתכוונן פילוס הרגליים.☆ טיפים על המוצר : התכנים בכל חבילה הם כפי שתואר ב "בתיבה" לעיל.☆ התקנה Method Punch חינם☆ סוג Reminder The גובה בין כל שכבה יכולה להיות מותאם, ואת החלק התחתון של המדף הוא מצויד גלגלים יכול לנוע בחופשיות. שם המוצר : מדף אחסון יחידה 2.5 ק" ג) לכל היותר.שימושי, בנוסף לכל חלל מגורים או שטח אחסון, ארבע מדף יחידת מדפים מציע יוצא דופן כוח, נוחות ורב-תכליתיות. קטן במעונות : קטן במעונות סטודנטים, שלושה מדף יחידת מדפים עושה שימוש זמין שטח אנכי לשמירה על בגדים, חטיפים, ספרי הלימוד, ויותר מסודר מאורגן ונגיש. אחרים : את יחידת מדפים יכול לשמש גם כדי לעזור לשמור המוסך עומס תחת שליטה; זה עובד נהדר עבור כבד פחיות של צבע, ארגזי כלים, ציוד גינון, כבלים מאריכים ועוד.את יחידת מדפים במהירות מספק הוסיף שטח מדף, מקום בו הוא נחוץ ביותר.☆ המוצר Description1. פונקציה : מתאים לשירותים, דלת, פתח, חניון, מטבח, מזווה, שירותי כביסה, ספר קטן במעונות, במשרד או בארון. ☆ עשוי חזקה אבקת מצופה מתכת, צינור, פלסטיק באיכות גבוהה מחבר, זה מדף אחסון מתלה עמיד,יציב וחסון. גודל : התייחסות picture4.על משלוח : בדרך כלל אנחנו ספינה עם.☆ 4-Tier יחידת מדפים הוא מאוד שימושי בארגון החומר, במיוחד מצויין עבור כל מקום שבו יש מקום מוגבל בזמן דורש שטח אחסון גדול, כגון חדר אמבטיה, דלת, פתח, חניון, מטבח, מזווה, שירותי כביסה, במשרד או בארון.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות