• חדש
AWSAD הגנה נטו ילדים מטפסים חיצונית אימון טיפוס נטו סתיו מדרגות למניעת רשת על מעקה המרפסת מעקה מדרגות המשחקים גדר עיצוב רשת צבע : 6cm רשת, גודל : 5×8 מטר(16×26ft)

AWSAD הגנה נטו ילדים מטפסים חיצונית אימון טיפוס נטו סתיו מדרגות למניעת רשת על מעקה המרפסת מעקה מדרגות המשחקים גדר עיצוב רשת

ILS 96.90

זמינות
זמין להזמנה

הקישוט מאמצת נקי להגנת הסביבה, חומרים לא רעילים, שאינו רדיואקטיבי, ואין לו השפעה על בריאותו של התינוק. על מנת להגן קטנה חיות מחמד מנפילה, מתאים לכיסוי.[בשימוש נרחב חבלים] : מדרגות, חלונות, גינות, טיפוס, נדנדות, ערסלים, השעיה גשרים, גני ילדים, קניונים, מסעדות, פארקי שעשועים, חנויות בגדים, רשתות ביגוד, קורת גג התקרה רשתות, דקורטיבי רשתות, רשתות נגד יתושים, רשתות ביטחון, חתול נטו, מדרגות המרפסת בטיחות הגנה, בנייה, הגנה, קישוט, להעתיק, מטען כיסוי רשת.בבטחה להגן על ילדים, חיות מחמד או צעצועים.חבילה כללה : 1 x גדר עיצוב רשת הערה : עקב מדידה ידנית, בבקשה לאפשר מרחק של 1-3 ס " מ. [שחור מדרגות הגנה נטו, מפרט טכני] : חבל עובי 6 מ "מ ו 10 מ" מ; על ריווח : הוא 6cm/8cm/10 ס " מ יכול להיות מותאם אישית בגדלים שונים, והוא יכול לשמש גם חתול הרשת. את החבל נטו הוא קל להתקנה, מתחבר עם ברזל או עץ מעקות, חלון מסדרונות, והוא מתאים פנימי וחיצוני מרפסות.כפולה המחט לא ארוגים רשת הופך את רשת חזקה אנטי השפעה סקס.תכונות של מגן נטו : 1. להתקין חבל, נטס עבור ילדים כדי למנוע מילדים ליפול מסוכנים הייטס כגון מדרגות, מרפסות, חלונות, וכו'. זה לטווח ארוך, רשת הביטחון מספק כספת משחקים הסביבה לילדים על המעקה.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות