• חדש
תזמון חגורה מתח הבדיקה, מחורץ להתמודד עם חגורת כסף מתח מד רכב תיקון כלי בית עבור מצלמת חגורת רוחב

תזמון חגורה מתח הבדיקה, מחורץ להתמודד עם חגורת כסף מתח מד רכב תיקון כלי בית עבור מצלמת חגורת רוחב

ILS 115.05

זמינות
זמין להזמנה

פונקציה העיקרית : חגורת מתח מד יכולים למדוד את המתח הנדרש כדי ללחוץ את תזמון חגורה תזמון חגורה, מה שמאפשר לך להתאים את המיקום של תזמון חגורה tensioner כדי במיקום הנכון.מתכוונן כפול קנה מידה : מתכוונן כפול קנה מידה של תיקון רכב כלי ניתן לקרוא מלפנים ומאחור הקצוות של הכלי, פשוט לתפעול.קל לשימוש : מנוע הרכב מתח קאם החגורה הוא קל להתקנה ולשימוש. 100% מותג חדש : חגורת מתח גילוי מותג חדש באיכות גבוהה.ביצועים יציבים : להאיץ את תהליך ההתקנה של הטיימינג, אז זה החגורה שלך לא לרעוד כי זה רופף מדי, או לעשות רעשים חריגים כאשר הוא הדוק מדי.תכונה : 1. זה יכול למדוד את המתח הנדרש כדי ללחוץ את תזמון חגורה תזמון חגורה, מה שמאפשר לך להתאים את המיקום של תזמון חגורה tensioner כדי במיקום הנכון.2. להאיץ את תהליך ההתקנה של הטיימינג, אז זה החגורה שלך לא לרעוד כי זה רופף מדי, או לעשות רעשים חריגים כאשר הוא הדוק מדי.3. מתכוונן כפול המשקל של הכלי ניתן לקרוא מלפנים ומאחור הקצוות של הכלי, פשוט לתפעול.4. עשוי באיכות גבוהה, פלדת פחמן, לגלגל ברגים, מחורץ להתמודד עם קצוות למקסם את הידית ועמידות.5. הוא מתאים לשימוש שונות קאם חגורת רוחב, והוא הבחירה הראשונה עבור הפרט תיקון אוטומטי או מקצועי אוטומטי חנות לתיקון.מפרט : סוג פריט : מתח חגורה Gauge Material : פחמן Steel Color : Silver Format : Metric Properties : תזמון חגורה מתח בודק כלי לשימוש על תזמון חגורות בתוך רכב שבו היצרן מציין את חגורת התזמון המתח נקבע בהתאם למשך ניוטון-מטר, על מיקום ספציפי על חגורות span בין גלגלות.רשימת החבילות : 1 x חגורת מתח Gauge Note : אנא שים לב כי הסוג החדש ואת הישן סוג של מוצר זה יישלח באופן אקראי, ודא כי אתה לא אכפת לך לפני שאתה מזמין.

המפרט

Item Type:
Belt Tension Gauge
Material:
Carbon Steel
Color:
Silver
Format:
Metric
Properties:
Timing belt tension checking tool for use on timing belts in vehicles where the manufacturer specifies that the timing belt tension be set according to for newton-meters, at a specific location on the belts span between pulleys.
Package List:
1 x Belt Tension Gauge :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות