• חדש
LFOTPP ניווט לרכב עם מסך מגן תואם עבור 2017-2019 GMC אכדיה 7 אינץ ' IntelliLink, ברור זכוכית מחוסמת הבידור תצוגה ב-מקף מרכז מגן מסך מגע 7 אינץ.

LFOTPP ניווט לרכב עם מסך מגן תואם עבור 2017-2019 GMC אכדיה 7 אינץ ' IntelliLink, ברור זכוכית מחוסמת הבידור תצוגה ב-מקף מרכז

ILS 29.97

זמינות
זמין להזמנה

❤ גודל : 5.98*3.58 ס " מ,אורך*גובה,להתאים מדויקת מבוא מיוחד עבור 2017-2019 GMC אכדיה 7-אינץ מסך ניווט. ❤ מרובים ההגנה טכנולוגיה : זכוכית משוריינת כפליים כוח מחוסמת חלופות ויעילה עמידות מפני שריטות, טביעות אצבעות. ❤ HD& חלקה מגע תחושה,כל כך קל לניקוי, רק עדין לנגב. ❤ ברורה חזותיים חדים.התקנת מסך הכיסוי לא ישפיע על צבע, גודל, לגעת מסך היכולות של ה-GPS שלך להציג.זה רק לשמור עליו מפני אבק, שריטות, שמן, מים וכו'. ❤ ליהנות ללא טרחה ניקוי.כדי לשמור על ה-GPS שלך מגן מסך ברור, אבק חינם, פשוט לנגב אותו עם מטלית מיקרופייבר.לא צריך להשתמש מזיקים ניקוי חומרים.LFOTPP הבידור צג מגע זכוכית מגן מסך תואם עבור 2017-2019 GMC אכדיה 7 אינץ ' -כל הגנה סביב עבור האהוב שלך ניווט לרכב!זכוכית שומר מגן מסך קשיות 9 H,מובילים בתעשייה קשיות.להגן על המסך מפני שריטות, דפיקות, כל הזמן.בטיחות מלאה לנפץ הוכחה קרום מבטיח זכוכית מקלות ביחד גם אם קשות שבור.מרובים ההגנה פרימיום חזקה ההגנה זכוכית מחוסמת חומר אשר מורכב מכמה באיכות גבוהה שכבת מגן.תמשיך חדש נראה כמו שאתה תמשיך להשתמש במכונית שלך navigator, זה יכסה עם טביעת אצבע, כתמים, אבק, שריטות, או במקרה הגרוע ביותר, בשוגג נשפך נוזל או קטן מאפס של טבעת האחרון את החיים של המסך.עכשיו זה הזמן להשתמש בפריט זה כדי לשמר את לאספנים של האהוב שלך מסך!הערה : אנא אשרו את גודל המסך תואם הפריט שלנו לפני הרכישה על פי תמונה, טקסט תיאור.החלפת אחריות על : -התקנה בעיה כגון בועות או משתמש אחר שגיאה נזק מגיני מסך-לא מתאים למכשיר שלך.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות