• חדש
YADSHENG קרש גיהוץ שכבה כפולה קרש גיהוץ אנכי, מוצק עץ ביתיים קיפול גיהוץ מתלה קרש גיהוץ מכסה (צבע : טבעי, גודל : 135x45x7cm)

YADSHENG קרש גיהוץ שכבה כפולה קרש גיהוץ אנכי, מוצק עץ ביתיים קיפול גיהוץ מתלה קרש גיהוץ מכסה (צבע : טבעי, גודל : 135x45x7cm)

ILS 90.00

זמינות
זמין להזמנה

מושלם עובי להימנע קרש גיהוץ סימנים על הבגדים, יוצר האולטימטיבי גיהוץ השטח,זה סיבים סינתטיים & קצף מקרין חום וקיטור באופן שווה, שיפור גיהוץ בטיחות ויעילות. ♣קומפקטי ונייד נוחות – בדיוק בגודל הנכון כדי לשמור את ארון חדר השינה, חדר כביסה, או מעונות. ♣שירות : אם יש לך בעיות על המוצר,אנא צור איתנו קשר,ואנו תשובה בתוך 24 שעות. ♣מותאם אפשרויות אחסון – לוח ברזל יש גם התגלגלות מגש אחסון בתחתית הערמה גמורה בגדים. ♣רחב, משטח עבודה, גובה מתכוונן הגדרות ומגוון רחב של תכונות בטיחות, זה קרש גיהוץ מתאים לשימוש עם תקן מגהצים.הסוד של " מהר יותר וקל יותר גיהוץ - פרימיום אלסטי חצאית מחויטת היטב לאבטח את שירותי גיהוץ לכסות את כל הסיבוב בשביל בחוזקה מתאים.להבטיח לא קל לזוז או להחליק.☛תיאור המוצר▲התחתונה גלגלת עיצוב : זה יותר נוח ומהיר כדי להזיז בלי לפגוע הרצפה.▲אנטי-רותח כסף משי בד : טמפרטורה גבוהה אנטי-צורב, בטוח וידידותי לסביבה, ביעילות להאריך את חייו של מוצרים של תה.▲עיצוב שכבה כפולה : גיהוץ על השכבה העליונה, הצבת הפריטים על השכבה התחתונה, יותר אנושי.▲זה קרש גיהוץ כולל תמיכה מגש כאשר משתמשים בו עם ברזל, יושב על זווית מבטל את עייפות פרק היד.▲קומפקטי ונייד נוחות – בדיוק בגודל הנכון כדי לשמור את ארון חדר השינה, חדר כביסה, או המעונות, את החלקה נעליים על "הרגליים" הוסף טוב יותר משטח יציבות ואחיזה בעת את גובה מתכוונן עוזר להתאים את היד רמה.

המפרט

עם הסחורה הנתונה וכן לקנות